دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب آموزش BPMS با نرم افزار Bizagi

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب آموزش BPMS با نرم افزار Bizagi

کتاب آموزش BPMS با نرم افزار Bizagi نوشته‌ی آکادمی فراگستر، به آموزش یکی از کاربر پسندترین نرم‌افزارهای حوزه‌ی مدیریت فرایند تجاری می‌پردازد که علاوه بر سادگی، دارای قابلیت‌های ویژه‌ای می‌باشد.

شرکت‌ها و سازمان‌های زیادی در کشورمان از نسخه‌های بومی شده نرم‌افزار بیزاجی به بهترین شکل ممکن استفاده می‌کنند و نه تنها برای آن‌ها مشکلی ایجاد نشده، بلکه به نتایج خوبی در سازمان خود نیز رسیده‌اند. همچنین یکی از دلایل مهم یادگیری نرم‌افزار بیزاجی توسط تحلیلگران و مدلسازان فرآیند و برنامه‌نویسان، سادگی کار با این نرم‌افزار است. با توجه به اینکه تقریباً همه‌ی سیستم‌های BPMS از یک منطق مشترک تبعیت می‌کنند، بهتر است شروع یادگیری با یک نرم افزار ساده و کاربرپسند باشد. بنابراین چه نرم افزاری در این زمینه بهتر از Bizagi می‌باشد!

در کتاب آموزش BPMS با نرم افزار Bizagi به مباحث زیر پرداخته می‌شود:

فصل اول: کلیات سیستم BPMS
فصل دوم: آشنایی با BPMN
فصل سوم: آموزش ساخت مدل فرآیندی در نرم افزار BPMS
فصل چهارم: آموزش مدل داده
فصل پنجم: آموزش ساخت فرم‌ها
فصل ششم: آموزش قوانین کسب‌وکار
فصل هفتم: آموزش ایفاکنندگان
فصل هشتم: آموزش اجرا
فصل نهم: بررسی تفصیلی TASK‌ها، EVENTها و GATEWAYها
فصل دهم: امکانات پیشرفته در مدل داده
فصل یازدهم: امکانات پیشرفته بر روی فرم‌ها
فصل دوازدهم: امکانات پیشرفته در بخش تعریف قوانین
فصل سیزدهم: مباحث پیشرفته در نوشتن شرط‌ها و EXPRESSIONها
فصل چهاردهم: امکانات پیشرفته در بخش تعریف کاربران
فصل پانزدهم: همکاری فرآیندهاPROCESS COLLABORATION
فصل شانزدهم: آشنایی با انواع زیرفرآیندها و استفاده از آن
فصل هفدهم: اقدامات پیشرفته بر روی فرآیندها
فصل هجدهم: بررسی امکانات بخش پیشرفته
فصل نوزدهم: کارتابل جدید
فصل بیستم: گزارش‌ساز

کلمات کلیدی: کتاب آموزش بیزاجی، بیزاجی فارسی، کتاب آموزش نرم افزار bizagi، کتاب آموزش bizagi، مدیریت فرآیندهای سازمانی+pdf، مدیریت فرآیند کسب و کار pdf، مدیریت فرایند کسب و کار چیست؟، فرایند سازمانی چیست، مدیریت فرآیندهای سازمانی، bpms، مدل سازی فرآیندهای سازمان، بهبود فرایندهای سازمانی، تاریخچه bpm، چرخه bpm، مهارت های یک مهندس آی تی، چیزهایی که یک مهندس ای تی باید بداند، دانلود کتاب مدیریت، مدیریت،

برای دانلود کتاب آموزش BPMS با نرم افزار Bizagi و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.