دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب ماشین‌های سیار و ثابت صنایع چوب

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب ماشین‌های سیار و ثابت صنایع چوب

کتاب ماشین‌های سیار و ثابت صنایع چوب از دروس رشته‌ی مکانیک پایه‌ی دهم کاردانش دوره‌ی دوم متوسطه است و به بررسی مباحثی از جمله برشکاری با ماشین اره نواری، تعویض و تنظیم تیغه ماشین اره نواری، یک ضخامت کردن انواع چوب با ماشین ضخامت‌گیر، کندن با ماشین کم کن مته‌ای و غیره می‌پردازد.

کلمات کلیدی: مکانیک، علم مکانیک، ماشین آلات صنایع چوب، صنایع چوب، ابزار آلات صنایع چوب، اتصالات صنایع چوب، پایه دهم، پایه ی دهم دوره ی دوم، شاخه کاردانش،

برای دانلود کتاب ماشین‌های سیار و ثابت صنایع چوب و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.