دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب رمان بچه مثبت

  • موضوع: رمان
  • ۵۰۳ صفحه
  • فرمت: PDF
  • زبان: فارسی
  • تاریخ انتشار: ۷ بهمن ۱۳۹۸
  • ۱۰۷۲۰ بازدید
کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب رمان بچه مثبت

کتاب رمان بچه مثبت، داستان دختری به نام ملیسا را روایت می‌کند که در دانشگاه برای جلب توجه پسری با اعتقادات دینی محکم با دوستانش شرط می‌بندد. در اصل موضوع رمان، تقابل افرادی از یک نسل ولی با اصول اعتقادی متفاوت است و در این بین پایانی خوش رقم می‌خورد.

در بخشی از کتاب رمان بچه مثبت می‌خوانیم:

همگی با هم به سمت انجمن رفتیم. متین همون‌طور که سرش پایین بود، مشغول نام‌نویسی چند تا از دخترای گروه بود. نمی‌دونم چرا بی اختیار تمام حواسم رو داده بودم به این که ببینم متین به فرناز که داشت با لحن پر عشوه‌ای براش از امکانات کم گروه برای اردوها می‌گفت نگاه می‌کنه یا نه. اما در کمال تعجبم با گفتن “حق با شماست، این‌بار سعی می‌کنیم بهتر باشیم.” فرناز رو دک کرد، بدون این‌که حتی یک نگاه به صورت غرق در آرایشش بندازه. همین که فرناز از کنارمون رد شد، صدای جون گفتن کوروش رو شنیدم.

موهای وحشیم رو با فشار زیر مقنعم فرستادم ولی از اون‌جا که یه عالمه ژل و تافت روشون خالی کرده بودم به هیچ صراطی مستقیم نبودن و از جاشون جم نمی‌خوردن، بنابراین بی‌خیال حجاب و این حرفا شدم و به سمت اون که حالا تو یک قدمیم بود، برگشتم.

صدام رو کمی کلفت‌تر از حد معمول کردم و گفتم:
– سلام علیکم برادر.
جا خورد و فقط یک ثانیه نه بیشتر نگاهش رو به چشمام دوخت و من تونستم چشمای خیلی مشکیش رو ببینم. طبق معمول همیشه نگاهش رو به کفش‌هاش دوخت و جواب سلامم رو داد و خیلی مؤدب گفت:
– فرمایشی داشتید؟
با صدایی که از زور خنده کمی بلندتر از لحن اولم بود گفتم:
– بله، می‌خواستم بدونم شباهت من و کفشاتون چیه که تا منو می‌بینید به اونا نگاه می‌کنید؟

صدای خنده‌ی دوستام بلند شد. بدون این‌که نگاهشون کنم دستم رو به نشونه‌ی سکوت بالا بردم و با دست دیگم که تو مسیر نگاه برادرمون قرار داده بودم، شروع به زدن بشکن کردم و گفتم:
– ببین با حرکت دستم سعی کن نگاهت رو بالا بیاری تا بهت نشون بدم دقیقاً کجام.

کلمات کلیدی: دانلود رمان رایگان، رمان، دانلود رمان، دانلود pdf رمان، رمان ایرانی pdf، رمان pdf، دانلود رمان ایرانی، pdf عاشقانه، دانلود رایگان رمان عاشقانه، دانلود رمان عاشقانه، رمان عاشقانه، دانلود کتاب عاشقانه، دانلود رمان عاشقانه ایرانی، رمان عاشقانه، دانلود رمان، رمان عاشقانه ایرانی، دانلود رمان اجتماعی، رمان اجتماعی، رمان اجتماعی ایرانی، دانلود pdf رمان بچه مثبت، دانلود پی دی اف رمان بچه مثبت، دانلود رایگان رمان بچه مثبت، دانلود رمان بچه مثبت، دانلود رمان بچه مثبت، دانلود رمان بچه مثبت با لینک مستقیم، دانلود رمان بچه مثبت برای موبایل، رمان بچه مثبت، رمان بچه مثبت، pdf رمان بچه مثبت کامل، دانلود کتاب بچه مثبت با لینک مستقیم، دانلود کتاب بچه مثبت برای موبایل،

برای دانلود کتاب رمان بچه مثبت و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.