دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

دانلود رایگان PDF ماهنامه پول دوبلر - شماره ۱

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی ماهنامه پول دوبلر - شماره ۱

ماهنامه پول دوبلر - شماره ۱ به قلم مهیار ضیائی با آموزش‌های تخصصی دو برابر کردن پول، مصاحبه‌ها و زندگی‌نامه‌های الهام بخش، سعی در کمک و پیشرفت خوانندگان این کتاب دارد.

مجله دو برابر کردن پول به صورت رایگان و ماهیانه منتشر می‌شود.

در بخشی از ماهنامه پول دوبلر - شماره ۱ می‌خوانیم:

این فرمول توسط یک شخص خارجی نوشته شده بود و به این صورت بود که هر کس می‌تواند در بیست و هشت مرحله و با دو برابر کردن پول در هر مرحله از یک دلار به یک میلیون دلار برسد و اینجا نقطه عطف زندگی من شد. اینجا جایی بود که احساس کردم رسالت من به سرانجام رساندن این فرمول و نشان دادن نتیجه آن است تا همگان باور کنند که می‌شود از هیچ ثروت ساخت و به آرزوها رسید. اما هیچ آموزشی هم برای فرمول دو برابر کردن پول وجود نداشت و من باید با انجامش آن را با شرایط بازار ایران تطبیق می‌دادم و این کار را با یک اسکناس پنج هزار تومانی آغاز کردم.

اما کار ساده‌ای هم نبود. مدت بسیاری را می‌ترسیدم که کارم را بی خیال شوم و تمام تمرکزم را روی دو برابر کردن پول بگذارم و این موضوع باعث شد هر روز وضع مالی من بدتر و بدتر شود تا حدی که در آمدم گاهی به صد هزار تومان هم می‌رسید و بدهکاری هم داشتم. اما ناگهان فشار‌ها به حدی رسید که حس کردم بدتر از این امکان ندارد و تصمیم گرفتم و همه چیز را رها کردم و فقط و فقط به دو برابر کردن پول پرداختم. در آمدم را بالا بردم و با چندین سال آزمون و خطا و تست کردن فرمول در بیش از پنجاه شغل و بیزینس مختلف، مطالعه و شرکت در دوره‌های مختلف و هزینه تمام در آمدم برای یادگیری بالاخره توانستم دو برابر کردن پول را به سرانجام برسانم و همه چیز را رها کردم و بالاخره موفق شدم به آزادی مالی مدنظرم از کودکی تا به حال برسم و بتوانم به سادگی پول بسازم و به راحتی پول خرج کنم...

کلمات کلیدی: ثروتمند شدن، راز ثروتمند شدن، دانلود ماهنامه پول دوبلر جلد 1، کسب ثروت، پول و ثروت، چگونه ثروتمند شویم، هنر پولدار شدن، کسب ثروت، هدف گذاری، هدف گزینی، رسیدن به هدف، پول در آوردن، راه های پول درآوردن، رسیدن به خواسته ها،

برای دسترسی قانونی و آسان به بیش از ۵۰،۰۰۰ کتاب الکترونیک و کتاب صوتی فارسی اپلیکیشن کتابراه را، رایگان نصب کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.