دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود ماهنامه نجومی ساروس - شماره 25

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی ماهنامه نجومی ساروس - شماره 25

در ماهنامه نجومی ساروس شماره بیست‌وپنج می‌خوانید:

اگر طرفدار داستان‌های جنایی باشید، می‌دانید که دستگیری جنایتکار شامل چندین مرحله است. ابتدا جرم‌شناسان به بررسی محل وقوع جرم می‌پردازند تا اطلاعاتی مانند اثر انگشت به دست بیاورند؛ سپس با شاهدان صحبت می‌نمایند و در نهایت جنایتکار را دستگیر می‌کنند.

در تاریخ طبیعی زمین، مرگ مشکوک تعداد زیادی از دایناسورها در 66 میلیون سال پیش نیز بی‌شباهت به یک ماجرای جنایی نیست. قاتل دایناسورها چه عامل یا عواملی بودند؟ چه شواهدی برای متهم کردن آن‌ها در دست داریم؟

در پرده‌ی دوم ساروس 25 با استفاده از شواهد و مدارک پیدا شده و با کمک جرم‌شناسان متخصص به دنبال پاسخ این پرسش‌ها هستیم. در نگاه اول به نظر می‌رسد که پای شیئی آسمانی در میان باشد.

در پرده دوم این شماره از ساروس، درباره متهم ردیف اول قتل دایناسورها صحبت کرده‌ایم؛ شهاب‌سنگ‌ها. و در کنار جستجوی شواهد موجود به این سوال مهم پاسخ داده‌ایم که آیا اصلا دایناسورها منقرض شده‌اند؟

پرده دوم و بخش‌های متنوع دیگر ساروس 25 را می‌توانید با دانلود رایگان این نشریه، مطالعه نمایید.

کلمات کلیدی: مجله علمی ساروس، دانلود مجله نجوم، دانستنی های نجوم، دایناسورها، انقراض دایناسورها، شهاب سنگ،

برای دانلود ماهنامه نجومی ساروس - شماره 25 و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.