دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب احادیث امام حسن (ع)

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب احادیث امام حسن (ع)

کتاب احادیث امام حسن (ع) که توسط عزیز باقریار به صورت 180 حدیث گردآوری شده است. حسن بن علی بن ابی‌طالب معروف به امام حسن مجتبی دومین امام شیعه و بزرگترین فرزند امام علی (ع) و حضرت فاطمه (س) است که در ۳۷ سالگی به امامت و خلافت رسید و در سال ۴۱ ق با معاویه، صلح کرد. دوره خلافت وی شش ماه و سه روز طول کشید. امام حسن پس از صلح، به مدینه رفت و ده سال در آنجا بود تا اینکه به شهادت رسید و در قبرستان بقیع به خاک سپرده شد.

چندین حدیث از امام حسن (ع) به شرح زیر است:

امام حسن علیه السلام: با مردم به گونه اى رفتار کن که دوست دارى با تو آن گونه رفتار کنند.
امام حسن علیه السلام: هر کس خدا را بندگى کند، خداوند همه چیز را بنده او گرداند.
امام حسن علیه السلام: پستى آن است که نعمت را سپاس نگویى.
امام حسن علیه السلام: با همسایه‌ات به نیکى همسایگى کن تا مسلمان باشى.
امام حسن علیه السلام: خویشاوند کسى است که دوستى سبب خویشاوندى او است، اگرچه نسبش دور باشد.

کلمات کلیدی: دانلود کتاب حدیث، امام حسن، دانلود کتاب حدیث، احادیث شیعیان، حدیث از امام حسن، احادیث امامان، احادیث شیعیان،

برای دانلود کتاب احادیث امام حسن (ع) و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.