دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب آموزش اندروید (Head First Android Development) - جلد 3

کتاب‌های مرتبط

مشاهده همه »
کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب آموزش اندروید (Head First Android Development) - جلد 3

ترجمه فصل سوم و چهارم کتاب هد فرست اندروید.

دستگاه های آندروید با سرعت چشمگیری سهم بازار را از آیفون گرفته اند. حال از کجا باید شروع کنید؟

کتاب Head First Android Development به شما کمک می کند تا اولین برنامه خود را با Android SDK و Eclipse plug-in اجراکنید.
شما یاد می گیرید که چطور برای وسایل مختلف با سایزهای نمایش متفاوت برنامه ای را طراحی کنید. head first اکثرا در مورد برنامه نویسی کتاب مینویسه البته در مورد سایر حوزه ها هم تالیفاتی داره اما فعالیت اصلی اون روی یاد دادن زبان های برنامه نویسی مختلف به شیوه ای جذاب است .منظورم از جذاب شیوه ای بسیار منحصر به فرد است که همین باعث شده این کتابها محبوب بشن.
اگه از من بپرسید میگم این کتاب ها بهترین کتاب هایی هست که در مورد برنامه نویسی خوندم.
وقتی شما این کتاب ها را باز میکنید شاید در نگاه اول فکر کنید این یک کتاب قصه برای بچه هاست اما در واقع مطالب تکنیکال را به شیوه داستانی و تصویری آموزش میده.

کلمات کلیدی: دانلود ترجمه کتاب Head First Android Development، آموزش اندروید، آموزش برنامه نویسی اندروید، برنامه نویسی موبایل، دانلود کتاب Head First Android Development، دانلود کتاب آموزش اندروید، نوشته برنامه برای اندروید، کتاب ساده یادگیری اندروید، آموزش برنامه نویسی، آموزش اندروید برای مبتدیان، janathon simon book،

برای دانلود کتاب آموزش اندروید (Head First Android Development) - جلد 3 و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.