دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب صدای انقلاب

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب صدای انقلاب

آندریف در استن اوریول روسیه دوران حکومت خانواده ی رومانوف پا به عرصه ی گیتی گذاشت.
آندریفِ جوان ابتدا در مسکو و پترزبورگ به تحصیل در رشته حقوق پرداخت و پس از فراغت از دانشگاه و گذران اندک زمانی به عنوان
یک وکیل تسخیری، کار وکالت را یک باره رها کرد و به نویسنده گی برای روی آورد. از این پس دوره « پیام مسکو » ستون حوادث روزنامه رسمی مدیدی از زنده گیِ آندریف به نوشتن وقایع دادگاه پلیس، زندان ها و جنایات محلی گذشت تا این که به ناگاه دست اقبال از آستینِ ماکسیم گورکی، اسطوره ی ادبیات روسی گریبان او را گرفت و آندریف را به عنوان استعدادی سترگ به جامعه ی ادبی روسیه معرفی کرد.
گورکی که پیشتر از آن چند قصه ی کوتاه آندریف را هم چون "از دانشجویان فقیر" و "گل های پژمرده" خوانده بود به نثر پالوده و
مستحکم آندریف و مهارتش در توصیف موجر و موثر وقایع و حوادث توجه کرد و همین مسئله باعث شد که آندریف جرات یافته و چند قصه دیگر را در همان روزنامه به چاپ برساند و پس از این اتفاق به ناگاه مسیر زنده گی خود را تغییر یافته ببیند.
آندریف از این لحظه تا زمان مرگش قصه های بلند و کوتاه بسیاری نوشت، طراحی و نقاشی کرد و چندین نمایش نامه را هم به رشته ی تحریر درآورد.

کلمات کلیدی: داستان ترجمه شده، نمایشنامه، نمایش نامه، تئاتر، دانلود نمایشنامه خارجی، دانلود نمایشنامه صدای انقلاب، دانلود نمایشنامه، لئونید نیکلایویچ آندریف، نمایشنامه روسی،

برای دانلود کتاب صدای انقلاب و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.