دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب اسم نمی‌خواهد

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب اسم نمی‌خواهد

کتاب اسم نمی‌خواهد نوشته‌ی محمود کیانوش، شما را در سیر آفاق تاریخ همراهی می‌کند تا در چشماندازی تازه به نمونه‌هایی از واقعیت‌های زندگی انسان از غار تا امروز نگاه کنید و در پایان با او در فصلی به نام «حقیقت پنهان»، در سرودی زمینی انسان را می‌ستایید.

در بخشی از کتاب اسم نمی‌خواهد می‌خوانیم:

بالای صفحه نوشته‌ام «اسم نمی‌خواهد». خوب، همین اسمش... الآن که توی اتاق نشسته‌ام و دارم با خودم حرف می‌زنم... اگر بگذارند همین سکوت و خلوتی را که در ساعت یازده شب ششم ژوئن دو هزار و ده دارم، برای یک مدّت، مثلاً دو ماه، یا سه ماه داشته باشم، حواسّم آن قدر جمع خواهد شد که بتوانم اوّلین گفت و گویی را که در حدود دویست هزار سال پیش با خدا داشتم به یاد بیاورم... حواسّم آن قدر جمع خواهد شد که خواهم توانست به یاد بیاورم که چی باعث شد که برادرم «هابیل» را بکشم، چون نمی‌دانم اصل قضیه را کی و به چه دلیلی خواسته است مخفی کند و داستان حسودی من به برادرم را ساخته است، آن هم حسادت سر چیزی که من روح تاریخی‌ام اصلاً ازش خبری ندارد...

کلمات کلیدی: انسان شناسی، اسرار آفرینش، فلسفه خلقت انسان pdf، اندیشه های محمود کیانوش، دانلود داستان pdf، چرا قابیل هابیل را کشت، دعوای هابیل و قابیل، آفرینش،

برای دانلود کتاب اسم نمی‌خواهد و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.