دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب سفرنامه مالزی و سنگاپور

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب سفرنامه مالزی و سنگاپور

مالزی نامه! سفرنامه یک توریست گیاهخوار (!؟) از سفر به مالزی و سنگاپور

مالزی و سنگاپور به دلیل آب و هوای استوایی، طبیعت بسیار زیبا، دانشگاه های معتبر و صنعت پیشرفته، از جمله کشورهایی هستند که افراد از تمامی اقشار مایل هستند تا حداقل یکبار به این دو کشور زیبای استوایی سفر نمایند.

در این سفرنامه، نگارنده حاصل تجربیات خود را در طول یک سفر 40 روزه به این دو کشور به اشتراک گذاشته که مطالعه ی آن به همه ی عزیزانی که قصد مسافرت به کشورهای استوایی را دارند، توصیه می شود.

کلمات کلیدی: مالزی نامه، سنگاپور، مالزی، درباره مالزی، جاذبه های گردشگری سنگاپور، درباره سنگاپور، جاذبه های گردشگری مالزی، گیاه خواری، دانشگاه های مالزی، سفرنامه مالزی، جاذبه های توریستی، شهر شیرها، باغ وحش سنگاپور،

برای دانلود کتاب سفرنامه مالزی و سنگاپور و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.