دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب انتخاب منابع اطلاعاتی

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب انتخاب منابع اطلاعاتی

یكی از اصلی ترین مسئولیت های هر كتابخانه و مركز اطلا ع رسانی، انتخاب اطلاعات مناسب می باشد . می توان گفت كه تمامی فعالیت های دیگر، از خدمات پرس وجو گرفته تا امكانات فتوكپی، بطور مستقیم یا غیرمستقیم در ارتباط با انتخاب منابع اطلاعاتی می باشد . بهر حال برخلاف آنچه كه دیگران ممكن است تصور كنند، انتخاب منابع هرگز كار ساده ای نبوده؛ خدمات اطلاع رسانی از هر نوع عمومی، دانشگاهی یا تجاری كه باشد، نیازهای فراوان مراجعان در مقابل بودجه های موجود، همواره یكی از دغدغ ه های عمده در حرفه ی اطلاع رسانی بوده است. در طی دهه ی ١٩٩٠ این موازنه، با توجه به پیچیده تر شدن فرآیند انتخاب، مشك ل تر گردید . این پیچیدگی را می توان به عوامل مختلف، بخشی فناورانه و بخشی اقتصادی نسبت داد ...

برای دانلود کتاب انتخاب منابع اطلاعاتی و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.