دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

دانلود رایگان MP3 کتاب صوتی لحظه‌ای برای زندگی

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب صوتی لحظه‌ای برای زندگی

کتاب لحظه‌ای برای زندگی داستانی کوتاه به نویسندگی سید صالح فتوحی است که با صدای سحر فتاحی فر روایت می‌شود. داستانی از یک حادثه‌ی پرماجرا که صفحات زندگی یک مرد را به گونه‌ای دیگر رقم می‌زند.

در بخشی از کتاب صوتی لحظه‌ای برای زندگی می‌شنوید:

چهارشنبه‌ی هفته‌ی پیش یک مصاحبه‌ی استخدامی برای شغل حسابداری داشتم. در یک شرکت تازه تاسیس در جنوب سیاتل.

یک فرصت بسیار خوب بود زیرا مدت‌ها بیکار بودم. سریع خودم را آماده کردم و از خانه بیرون زدم. یک تاکسی گرفتم. حدود نیم ساعت در مسیر بودم تا اینکه یک ترافیک شدید شکل گرفت.

از ماشین پیاده شدم تا ادامه مسیر را پیاده طی کنم. به سرعت راه می‌رفتم تا اینکه یک پیرمرد را در کنار پیاده رو دیدم که پخش زمین شده بود و دستش را روی قلبش گذاشته بود. پیرمرد به سختی کمک می‌خواست. خیلی هول شده بودم. نمی دانستم به او کمک کنم یا نه. تنها ۱۵ دقیقه وقت داشتم تا به شرکت برسم. درست راس ساعت ۹ و ۳۰ دقیقه  و به این شغل خیلی نیاز داشتم. 

کلمات کلیدی: کتاب صوتی mp3، دانلود کتاب صوتی داستان، داستان انگیزشی، دانلود کتاب صوتی رایگان،

برای دسترسی قانونی و آسان به بیش از ۵۰،۰۰۰ کتاب الکترونیک و کتاب صوتی فارسی اپلیکیشن کتابراه را، رایگان نصب کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.