دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب خردل

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب خردل

کتاب خردل نوشته‌ی اسماعیل پورکاظم، در مورد خواص و مضرات خردل و روش‌های کاشت و پرورش آن صحبت می‌کند.

در بخشی از کتاب خردل می‌خوانیم

گل‌های خردل سفید متشکل از 4 گلبرگ هستند که به حالت صلیب در مقابل همدیگر آرایش یافته‌اند و دارای 6 عدد پرچم (4 عدد بلندتر و 2 عدد کوتاهتر) می‌باشند.

دوره گلدهی بوته‌های خردل سفید بهاره از اواخر تابستان تا پائیز می‌باشد به طوری که با دگرگونی رنگ برگ‌های درختان (variegation) هماهنگ می‌گردد درحالیکه مزارع کلزا که در پائیز کشت می‌شوند، در اواخر زمستان تا اوایل بهار به گلدهی می‌پردازند.

گل‌های خردل سفید از نوع "هرمافرودیت" (hermaphroditic) یا "دو جنسی" محسوب می‌شوند یعنی دارای اندام‌های جنسی نر و ماده در داخل هر کدام از گل‌ها هستند. 

کلمات کلیدی: خردل، کاشت خردل، کاشت خردل در خانه، کاشت خردل در گلدان، کاشت گیاه خردل، نحوه کاشت خردل، روش کاشت خردل، طرز کاشت خردل، کاشتن خردل، فواید خردل، فواید خردل برای پوست، فواید خردل برای مو، فواید خردل برای چشم، فواید خردل برای بدن، فواید دانه خردل، خواص خردل، مضرات خردل، مضرات و فواید خردل، نحوه مصرف خردل، خردل چیست، پودر خردل چیست، دانلود رایگان کتاب خردل، دانلود pdf کتاب خردل،

برای دانلود کتاب خردل و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.