دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب مقاله سیاه چاله

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب مقاله سیاه چاله

کتاب مقاله سیاه چاله نوشته‌ی امیرعباس دانشمند و میلاد دانشمند، به علم شیرین و زیبای نجوم و مبحث سیاه چاله‌ها می‌پردازد. با این علم ما می‌توانیم به وجود خدا و نظم‌دهی بسیار دقیق او پی ببریم.

در بخشی از کتاب مقاله سیاه چاله می‌خوانیم:

سیاه چاله کر در طبیعت به وفور یافت میشود. در این نوع سیاه چاله‌ها هسته دوران میکند، و دلیل این دوران ستاره‌ای است که از آن به وجود آمده است. معمولا این ستاره‌ها دوار هستند که سیاهچاله‌های کر را به وجود آورده‌اند. وقتی ستاره دوار متلاشی شده همچنان هسته آن نیز دوران می‌کند و سیاهچاله نیز به صورت دوار باقی می‌ماند.

کلمات کلیدی: سیاه چاله، سیاه چاله چیست، سیاه چاله در زمین، ورود به سیاه چاله، سیاه چاله چیست به زبان ساده، داخل سیاه چاله چیست، خطرناکترین سیاه چاله، سیاه چاله و سفر در زمان، سیاهچاله، سیاهچاله چگونه تشکیل میشود، تفاوت کرم چاله و سیاهچاله، کرم چاله در زمین، کرم چاله،

برای دانلود کتاب مقاله سیاه چاله و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.