دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب قصه سنبل آبی

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب قصه سنبل آبی

کتاب قصه سنبل آبی نوشته‌ی تریان سون لی، به صورت دو زبانه‌ی انگلیسی - فارسی با تصاویری جذاب و داستانی آموزنده برای کودکان تهیه شده است.

سنبل آبی در سال‌های اخیر وارد تالاب‌های استان گیلان خصوصاً تالاب بین‌المللی انزلی، تالاب عینک رشت و چند آب‌بندان شهرستان شفت گردیده است. این گیاه اولین بار در سال ۱۳۹۴ در تالاب بین المللی انزلی مشاهده شده که حالا تهدیدی برای تالاب‌های کشور است.

این کتاب به معرفی روشی برای کنترل این گیاه با توجه به تجربیات کشورهای جنوب شرق آسیا در قالب داستان پرداخته است که می‌تواند به الگوی شمال کشور هم برای کنترل این گیاه و هم به عنوان فرصتی برای اشتغال برای مردم محلی کمک کند.

کلمات کلیدی: دانلود کتاب کودک، داستان بچگانه، داستان کوتاه کودکان، دانلود داستان آموزنده برای کودکان، قصه برای کودک، داستان کودکان، کتاب مصور، آموزش زبان انگلیسی برای کودکان، آموزش زبان انگلیسی برای کودکان، آموزش زبان انگلیسی به کودکان، pdf آموزش زبان انگلیسی،

برای دانلود کتاب قصه سنبل آبی و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.