دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب 6+1 باور افسانه‌ای در موفقیت کسب‌وکار

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب 6+1 باور افسانه‌ای در موفقیت کسب‌وکار

هادی آقاجانلو در کتاب 6+1 باور افسانه‌ای در  موفقیت کسب و کار، به باورهایی می‌پردازد که فرد در شغل خودش باید داشته باشد.

داشتن سرمایه برای راه‌اندازی و ادامه کسب‌وکار لازم است اما مهم‌تر از آن داشتن یک ذهن کاسب است، ذهن کاسب دارای باورها و ذهنیت‌های ثروت‌ساز و سودده است و می‌تواند در جریان معاملات بازاری در مجموع سود زیادتری را به یک نفر فعال در کسب‌وکار برساند. هرچقدر که سرمایه برای کسب‌وکار لازم است، داشتن یک ذهن کاسب صد برابر بیشتر لازم است. 

در بخشی از کتاب 6+1 باور افسانه‌ای در  موفقیت کسب و کار می‌خوانیم:

الان حدودا 83 سالشه، این مغازه‌اش رو 50 سالی هست که داره، یکی از بهترین کاسب‌های شهر هستند، و مغازه‌شون در بهترین جای شهره با وسعت خیلی زیاد و پر از جنس، چندین خونه و مغازه در این شهر و شهرهای دیگه داره، از این سوسول بازی‌های فروشنده‌ها و اداهای زبان بدن تزریقی‌ها و تأثیر گذاری‌های بازیگر نما چیزی بلد نیست، (مخالف ارائه جنس و راهنمایی فروش نیست بلکه استفاده منفی از روش‌های بازاریابی و یا نمایش‌های بدون اعتقاد به حرف هایش را نمی‌پسندد) زبان بدن مخصوص خودش را دارد، او خودش است برای جلب مشتری ادا در نمی‌آورد بلکه واقعا با مشتری زندگی می‌کند و به او کمک می‌کند تا جنس دلخواه‌اش را با قیمت مناسب به دست بیاورد.

کلمات کلیدی: چگونه درآمد بیشتری کسب کنیم، موفقیت شغلی، کتاب موفقیت، خوشبختی، دانلود کتاب موفقیت شغلی، دانلود کتاب کسب و کار، موفقیت در کار، ثروتمند شدن، کسب ثروت، کسب و کار، موفقیت در کسب و کار، کسب و کار موفق، کسب درآمد، موفقیت در کار، ثروتمند شدن، موفقیت در زندگی شخصی و کاری، رسیدن به هدف، برایان تریسی، رسیدن به خواسته ها، موفقیت در زندگی، کسب درآمد،

برای دانلود کتاب 6+1 باور افسانه‌ای در موفقیت کسب‌وکار و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.