دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب صوتی آهنگ عشق - بخش سوم

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب صوتی آهنگ عشق - بخش سوم

کتاب صوتی آهنگ عشق - بخش سوم نوشته‌ی سوری رحیمی، برنامه شماره شصت و چهارم نمایش صوتی داستان کانون فرهنگی چوک، ادامه‌ی ماجرای خانواده‌ی مردی را روایت می‌کند که بعد از جنگ تحمیلی برای کار به ژاپن می‌رود.

بخش سوم این رمان صوتی شامل فصل ششم، هفتم و هشتم کتاب می‌شود.

در بخشی از کتاب صوتی آهنگ عشق - بخش سوم می‌شنویم:

هفته‌ی آخر اسفند ماه بود، پرندگان مهاجر نوید بهار را می‌دادند و درختان در تکاپوی شکوفه زدن و سرمای زمستان در لابلای کوچه‌ها جولان می‌داد و آخرین زهرچشم‌هایش را نمایان می‌ساخت. دخترها لباس‌های نوی خود را با خوشحالی به خواهر نشان می‌دادند و میلاد کفش نویی که پدر برایش خریده بود پایش کرده و مریم با مهربانی بندهایش را برایش می‌بست.

کلمات کلیدی: داستان صوتی، دانلود داستان کوتاه، رمان آهنگ عشق، داستان کوتاه، داستان صوتی، کتاب صوتی، دانلود کتاب صوتی، دانلود رایگان کتاب صوتی، کتاب گویا، داستان صوتی کوتاه، دانلود کتاب صوتی داستان،

برای دانلود کتاب صوتی آهنگ عشق - بخش سوم و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.