دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب الباندا الصغیرة و امها (پاندا کوچلو و مادرش)

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب الباندا الصغیرة و امها (پاندا کوچلو و مادرش)

کتاب الباندا الصغیرة و امها (پاندا کوچلو و مادرش) نوشته‌ی ساجده حسن عبیدی نیسی، داستانی مصور و به زبان عربی مناسب برای کودکان است.

این داستان احساسی رابطه‌ی یک مادر و فرزند را به تصویر می‌کشد. قهرمان داستان پاندای مادر است که با وجود اینکه وارد سرزمین فراموشی‌ها شده، حاضر به فراموش کردن فرزندش نیست. این داستان به زبانی روان نوشته شده و به تمام مادران و فرزندانی هدیه می‌شود که مرگ آن‌ها را از هم دور کرده است.

کلمات کلیدی: آموزش زبان عربی برای کودکان، آموزش قرآن برای کودکان، کتاب آموزش عربی کودکان، آموزش عربی کودکانه، کتاب آموزش زبان عربی pdf، آموزش زبان عربی pdf، داستان کودک، دانلود کتاب داستان کودکان، کتاب کودک، داستان بچگانه، دانلود pdf کتاب داستان های کودکانه، دانلود کتاب داستان کودکانه برای اندروید، قصه های کودکان، دانلود کتاب کودک، کتاب داستان کودک، دانلود کتاب مصور کودک، داستان تخیلی کودکان، دانلود کتاب داستان کودکان به صورت pdf، آموزش عربی، آموزش عربی کودکان،

برای دانلود کتاب الباندا الصغیرة و امها (پاندا کوچلو و مادرش) و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.