دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب رازهای سر به مهر سبا

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب رازهای سر به مهر سبا

کتاب رازهای سر به مهر سبا نوشته‌ی مهدیه مددکار، روایتگر سرگذشت قوم مرفه و بی‌درد سبا است آن زمان که غرق در نعمت زندگی کردند و روز به روز به ناسپاسی و کفران نعمت خود افزودند.

آب فراوان و گوارای ثرثار و خاک حاصلخیز باعث به وجود آمدن سرزمینی زیبا در پشت سد عظیم مارب شده بود. چشم و هم‌چشمی، حسادت و نظر تنگی عواملی بودند که مردم این قوم را به تباهی کشاندند؛ صفات بد اخلاقی که در این زمانه هم موج می‌زند و می‌تواند برای همگان درس عبرتی باشد.

در بخشی از کتاب رازهای سر به مهر سبا می‌خوانیم:

سبا بی‌اختیار به دنبالش کشیده شد در آن شب سرد که حالا دانه‌های برف هم مانند پر از آسمان می‌ریختند تنها آرزویش این بود که جائی گرم ونرم پیدا کند، براورده شدن آرزویش چندان به طول نینجامید، چون بعد از کمی راه پیمودن بالاخره وارد آپارتمان کوچک و خوش ساختی شد و به دعوت صاحبخانه که زنی زیبا آرام و متین بود روی مبل جا گرفت.

هوای داخل آپارتمان گرم و مطبوع بود و سبا فرصت کرد بعد از کمی گرم شدن و خوردن یک فنجان قهوه به اطرافش نگاه کند و درست در پشت سرش کتابخانه بزرگی را دید که تا سقف ادامه داشت.

کلمات کلیدی: دانلود داستان ایرانی، داستان کوتاه رازهای سر به مهر سبا، دانلود داستان کوتاه رازهای سر به مهر سبا، داستان های کوتاه، داستان کوتاه، دانلود داستان کوتاه، داستان ایرانی، pdf داستان رایگان، داستان فارسی،

برای دانلود کتاب رازهای سر به مهر سبا و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.