دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود ماهنامه امید زندگی - شماره 13

کتاب‌های مرتبط

مشاهده همه »
کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی ماهنامه امید زندگی - شماره 13

ماهنامه امید زندگی - شماره 13 به مباحثی از جمله تکنیک‌های آرام‌سازی خود، مسئولیت‌پذیری پدران، الفبای شاد زیستن در پیری و ... می‌پردازد.

در بخشی از ماهنامه امید زندگی - شماره 13 می‌خوانیم:

امروزه با توجه به گسترش ویروس کرونا در جهان و ایران، کسب‌وکارها با تغییرات اساسی و عمده مواجه شده و با توجه به اینکه پیش‌بینی رفع کامل این ویروس امکان‌پذیر نیست، عملاً برنامه‌ریزی مدون برای فعالیت‌های تجاری و اقتصادی با مخاطره مواجه شده است. در این شرایط اشتغال نیروی کار به خصوص در کسب‌وکارهای کوچک و متوسط با مشکلات عدیده مواجه شده است.

از طرفی عدم حمایت مناسب از سوی دولت و از طرفی دیگر کوچک شدن سفره مردم باعث شده تا بسیاری از کسب‌وکارها که عمدتاً با معیشت جامعه ارتباط مستقیم دارند، تحت تأثیر قرار بگیرند و بعضاً چه بسا به طورکلی تعطیل شوند. در این شرایط مسئولیت اجتماعی دولت، نهادهای قانونگذار و خیرین بیش از پیش نمود پیدا کرده و نیاز به مشارکت مردمی برای حل بحران است. بحرانی که باعث شده است اقتصاد آسیب‌دیده ایران از تحریم‌ها، از اثر این ویروس هم بیشتر آسیب ببیند.

کلمات کلیدی: دانلود ماهنامه، دانلود رایگان مجلات فارسی، دانلود مجله فارسی pdf، مجله اجتماعی فرهنگی، مجله علوم اجتماعی، دانلود pdf مجله،

برای دانلود ماهنامه امید زندگی - شماره 13 و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.