دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب رنگ خدا

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب رنگ خدا

کتاب رنگ خدا نوشته‌ی آکادمی مجازی باور مثبت، به شما می‌آموزد که چگونه در زندگی جلوه‌ی خدایی داشته باشید.

رنگ خدا داشتن در تعریف درست یعنی شما هیچ رنگی نداشته باشید و بر اساس هویت خودتان، انسان‌ها را دسته‌بندی نکنید. هر وقت انسان شروع کند به رنگ گرفتن، آن رنگ تبدیل به شرک و منیت فردی می‌شود. رنگ خدا یعنی تعلق و هیچ تعصبی نداشتن، رنگ خدا یعنی توحید، عدالت و مساوات.

داشتن هویت در زندگی امری کاملاً طبیعی است. هر کسی در هر جای دنیا هویتی دارد، اما آیا داشتن هویت ما را جدا می‌کند یا خیر؟ وقتی ما به هر چیزی تعلق پیدا کنیم، جر و بحث، درگیری و منیت به وجود می‌آید. ما باید این درک را داشته باشیم که منیت هست، اما چرا وجود هویت باعث می‌شود که بحث صورت بگیرد؟

کلمات کلیدی: pdf خدا شناسی، تعریف خدا، حضور خدا، وجود خدا، راههای تقویت ارتباط با خدا، ارتباط با خداوند متعال، چگونه با خدا ارتباط داشته باشیم، حضور خدا در زندگی، کتاب هایی در مورد خدا، خداشناسی، زندگی معنوی، شناخت خدا،

برای دانلود کتاب رنگ خدا و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.