دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب آشنایی با مکتب هایپر رئالیسم

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب آشنایی با مکتب هایپر رئالیسم

کتاب آشنایی با مکتب هایپر رئالیسم تألیف محمدرضا خردمند، با زبانی ساده و گویا و با پرهیز از پرداختن به توضیحات اضافه، به بررسی سبکی فراواقعیت در نقاشی و مجسمه‌سازی می‌پردازد.

هایپر رئالیسم را می‌توان بیش واقع معرفی نمود. رویکردی به واقع‌نمایی که در آن سوژه به صورت بسیار دقیق در ابعاد بزرگ و طبیعی نمایان شود. هنر فزون‌واقع‌نمایی دنیای واقعی و فیزیکی را جدی می‌گیرد، هایپررئالیسم تلاش می‌کند واقعیت را تا آن‌جا که می‌تواند تحریف نشده منتقل کند.

کلمات کلیدی: وسایل نقاشی هایپر رئال، نقاشی هایپررئال چیست، کتاب آموزش نقاشی هایپر رئال، طرح نقاشی هایپر رئال، هایپر رئالیسم مقاله، نقاشی هایپر رئالیسم رنگ روغن،

برای دانلود کتاب آشنایی با مکتب هایپر رئالیسم و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.