دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب شاهزاده گیلاس

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب شاهزاده گیلاس

کتاب شاهزاده گیلاس نوشته‌ی داینا مالوک، با ترجمه و تدوین اسماعیل پورکاظم و مُنضم به تصاویر متعدد و مناسب می‌کوشد، تا نقش اصلی والدین را در آیندۀ فرزندانشان تبیین نماید.

شیوۀ صحیح رفتار والدین با فرزندان در قصّه‌ها:

انسان‌ها برای بقاء و تداوم حیات خویش نیازمند زادآوری هستند، تا فرزندانی که از آن‌ها برجا می‌مانند، با استفاده از امکانات موروثی و سعی و تلاش خویش بتوانند نقشی شایسته بر جهان هستی بگذارند. 

فرزندان برای اینکه نقش خویش را به خوبی ایفاء نمایند، باید دارای تربیت و آموزه‌های صحیحی باشند و در این میان نقش آموزش علمی و تربیت اجتماعی هیچکدام بر دیگری رجحان ندارند چنانکه در قرآن مجید هم تعداد دفعاتی که آیات کریمه با تعلیم و یا تزکیه آغاز یافته اند، برابر می‌باشند. (و یزکیهم و یعلم الکتاب و الحکمه...). 

نقش آموزش و تربیت با پدر و مادر در کانون گرم خانواده آغاز و در مهد‌های کودک (مکتب خانه‌های قدیم)، مدارس، دانشگاه‌ها و اجتماع تداوم می‌پذیرد و در این گذر نقشی که پدر و مادر بواسطۀ در اختیار داشتن فرزندان در سنین کودکی و داشتن روابط عاطفی دارند، حائز اهمیت بیشتری است بدانگونه که بسیاری از دانشمندن از جمله "آلبرت شواتزر" تأثیر پذیری اطفال در سنین 14-9 سالگی و برخی دیگر سنین 9-6 سالگی را بیشتر از هر زمانی در طی دوران عمر آنان قلمداد نموده‌اند. 

به هر حال باید توجّه داشت که رفتارهای فرزندان بیش از 50 درصد تحت تأثیر وراثت می‌باشد و والدین در بهترین حالت بهتر است که به عنوان هادی، راهنما و مشاور صدیق عمل نموده و آن‌ها را به سمت شناسائی استعدادهای نهفته به موازات مکنونات قلبی خودشان راهنمائی نمایند، تا بر موفقیّت و رضایتمندی آنان از زندگی بیفزایند.

کلمات کلیدی: کتاب داستان کودک، کتاب کودک، دانلود کتاب داستان کودکان، داستان نوجوان، دانلود کتاب کودک، داستان بچگانه، داستان کودک، داستان برای نوجوانان، قصه های کودکان، کتاب داستان برای نوجوانان، دانلود کتاب داستان کودکانه برای اندروید، دانلود pdf کتاب داستان های کودکانه، دانلود کتاب داستان کودکان به صورت pdf، Prince Cherry، Dinah Mulock،

برای دانلود کتاب شاهزاده گیلاس و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.