دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب کنترل ارتعاشات سازه‌ها از طریق میراگرها و جداگرهای لرزه‌ای

کتاب‌های مرتبط

مشاهده همه »
کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب کنترل ارتعاشات سازه‌ها از طریق میراگرها و جداگرهای لرزه‌ای

کتاب کنترل ارتعاشات سازه‌ها از طریق میراگرها و جداگرهای لرزه‌ای نوشته‌ی ایمان الیاسیان، به بررسی انواع میراگر یا دمپر و نقش آن‌ها در مقاوم سازی لرزه‌ای سازه‌ها از طریق استهلاک انرژی می‌پردازد.

اگر معادله تعادل دینامیکی را در نظر بگیریم با پارامترهایی چون جرم، وشتاب (اینرسی)، میرایی، سرعت، جابجایی و سختی سر کار داریم و در اصل ماهیت و معادله ابعادی یا دیمانسیون تعادل دینامیکی از اصل بقای کار و انرژی و پایستاری آن شکل می‌گیرد که بر اساس اصل همیلتن آن را می‌توان نوشت.

کلمات کلیدی: سازه عمران، دانلود کتاب تخصصی عمران، دانلود کتاب عمران، ساخت انواع سازه، مهندسی عمران، انواع سازه، تعریف سازه، تحلیل سازه ها pdf، سازه های عمرانی،

برای دانلود کتاب کنترل ارتعاشات سازه‌ها از طریق میراگرها و جداگرهای لرزه‌ای و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.