دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب پیدایش شب

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب پیدایش شب

کتاب پیدایش شب اثر السی ایلز، با ترجمه و تدوین اسماعیل پورکاظم که به تصاویر مناسبی آراسته شده است، به بیان چگونگی علت‌یابی و پیدایش برخی پدیده‌ها در جوامع کهن برای کودکان و نوجوانان فارسی زبان می‌پردازد.

پیدایش پدیده‌های طبیعی در قصّه‌ها:

پدیده‌های طبیعی از زمان خلقت بشر در زندگی آنان نقش بارزی بر عهده داشته‌اند لذا پدیده‌هایی چون روز و شب، طوفان، آتشفشان، خسوف، کسوف، زلزله، کوه‌ها، دریاها، و نظایر آن‌ها باعث برانگیخته شدن کنجکاوی آنان می‌شده‌اند بنابراین همواره در صدد بوده اند، تا چگونگی ایجاد و پیدایش آن‌ها را دریابند و گاهاً حتّی در مورد کنترل اینگونه پدیده‌ها می‌اندیشیده‌اند. 

بشر در ابتدای آفرینش مسلّماً از علم و آگاهی چندانی در مورد جهان اطرافش برخوردار نبوده است لذا اغلب به خیالبافی و افسانه پردازی در مورد آن‌ها می‌پرداخته است آنچنانکه خسوف را به بلعیده شدن ماه توسط اژدها، زلزله را به تغییر محل استقرار زمین بر روی شاخ‌های گاو، آتشفشان را به خروج آتش از دهان اژدهای زمین و نظایر آن‌ها منتسب می‌ساخته است.

کلمات کلیدی: How Night Came، داستان برای نوجوانان، دانلود کتاب داستان کودکان به صورت pdf، داستان کودک، دانلود کتاب داستان کودکان، دانلود کتاب کودک، کتاب کودک، داستان نوجوان، داستان بچگانه، دانلود pdf کتاب داستان های کودکانه، دانلود کتاب داستان کودکانه برای اندروید، کتاب داستان کودک، کتاب داستان برای نوجوانان، قصه های کودکان،

برای دانلود کتاب پیدایش شب و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.