دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب مبارزه با ویروس کرونا

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب مبارزه با ویروس کرونا

کتاب مبارزه با ویروس کرونا نوشته‌ی پارسا علیاری، خیلی جزئی به معرفی ویروس کرونا پرداخته و در ادامه به معرفی برخی گیاهان که ویروس‌کش‌های طبیعی هستند پرداخته سپس میوه‌هایی که خاصیت ضد ویروسی دارند را معرفی کرده و در آخر هم مکانیسم‌های دفاعی بدن همچون گریه، خنده و ترس را توضیح داده که می‌توانند ویروس را مهار کنند.

کلمات کلیدی: کرونا چه ویروسی است، کرونا چیه، کروناویروس، ویروس کرونا علایم، علائم بیماری کرونا ویروس، علائم ویروس کرونا چیست،

برای دانلود کتاب مبارزه با ویروس کرونا و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.