دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب همه چیز درباره بازاریابی لحظه و اهمیت آن برای کسب و‌ کارها

کتاب‌های مرتبط

مشاهده همه »
کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب همه چیز درباره بازاریابی لحظه و اهمیت آن برای کسب و‌ کارها

مهران منصوری فر در کتاب همه چیز درباره بازاریابی لحظه و اهمیت آن برای کسب و‌ کارها به بررسی یکی از روش‌های مؤثر بازاریابی که بر لحظه‌های نیاز تمرکز دارد، می‌پردازد. در این کتاب با تعریف بازاریابی لحظه و اهمیت آن و همچنین روش اجرای این نوع از بازاریابی آشنا خواهید شد.

افزایش روزافزون محبوبیت استفاده از گوشی‌های هوشمند و تبلت‌ها و درآمیختن فناوری با زندگی روزمره ما شکل نوینی از بازاریابی به نام «بازاریابی لحظه» پدید آورده که به میکرومومنت‌ها (Micro-moment) یا ریزلحظه‌ها وابسته است.

در بخشی از کتاب همه چیز درباره بازاریابی لحظه و اهمیت آن برای کسب و‌ کارها می‌خوانیم:

بازاریابی لحظه چیست؟
اساس Micro-moment Marketing یا بازاریابی لحظه، حول محور لحظه‌هایی شکل می‌گیرد که یک احساس نیاز در انسان پدید می‌آید. در این لحظه‌هاست که مردم به سراغ دستگاه‌هایی مانند گوشی هوشمند یا تبلت خود می‌روند تا برای رفع نیاز خود اقدام کنند. این نیاز می‌تواند رفتن به جایی باشد؛ یا دانستن چیزی؛ و یا انجام دادن کار یا خرید کالا یا خدمات. به طور کلی می‌توان این نیازهای لحظه‌ای را به چهار دسته تقسیم بندی کرد:

- نیاز به دانستن؛
- نیاز به انجام دادن؛
- نیاز به رفتن به جایی؛
- نیاز به خرید.

با توجه به توانمندی رو به رشد موتورهای جستجو در ارائه هزاران نتیجه برای هر جستجو، انتظار کاربران از کیفیت نتایجی که برای جستجوی خود مشاهده می‌کنند به شدت افزایش پیدا کرده است. امروزه مردم انتظار دارند که در کمترین زمان ممکن پاسخی را دریافت کنند که با لحظه‌ای که در آن قرار گرفته‌اند به بهترین شکل ممکن هماهنگی داشته باشد.

به عنوان مثال، اگر فردی برای پیدا کردن یک رستوران فرانسوی در گوگل جستجو کند، انتظار دارد که فهرستی از نزدیک‌ترین رستوران‌های فرانسوی در برابرش ظاهر شود. این لحظه‌ای است که «نیاز به رفتن به جایی» در آن وجود دارد و لذا فرد به دنبال رستوران‌های نزدیک است و نه بهترین رستوران‌های ایران.

کلمات کلیدی: بازاریابی اینترنتی، بازاریابی در اینترنت، روش های جدید بازاریابی، آموزش بازاریابی pdf، انواع استراتژی های بازاریابی، آموزش بازاریابی، مدیریت بازاریابی، مفاهیم بازاریابی، بهترین کتاب های کسب و کار، کتاب کسب و کار،

برای دانلود کتاب همه چیز درباره بازاریابی لحظه و اهمیت آن برای کسب و‌ کارها و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.