دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب شیوه حل مسائل زندگی

کتاب‌های مرتبط

مشاهده همه »
کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب شیوه حل مسائل زندگی

کتاب شیوه حل مسائل زندگی تألیف آکادمی مجازی باور مثبت، در مورد حل مسئله و راهکارهایی برای راحت‌تر کردن حل مسائل زندگی شما صحبت می‌کند.

هر اتفاقی در زندگی ما یک مسئله به حساب می‌آید؛ خرید لباس یک مسئله است، حل یک مسئله مالی خودش یک مسئله است، تهیه خوراک و پوشاک ماهانه یک مسئله است، درآمد ما یک مسئله است.

پس ما در زندگی همواره در حال حل مسئله هستیم و کار ذهن ما حل مسئله است ولی اگه ما به ذهنمون طریقه حل مسئله رو یاد ندیم ما نمی‌تونیم مسائل رو حل کنیم، اگر در زندگی یاد بگیریم که مسائل رو حل کنیم اونوقت به مقداری که اون مسئله رو حل می‌کنیم در زندگی رشد و پیشرفت می‌کنیم، علاقه به مسیر باعث آسانتر شدن حل مسئله شما:

نکته قابل توجه برای حل مسئله وجود دارد این است که هنگامی که شما وارد یک مسیری می‌شوید که واقعاً اون مسیر رو دوست دارید و عاشق اون کار هستید، همواره چالش و مسئله‌ها با ما برخورد خواهد کرد و ما از حل کردن اونها لذت خواهیم برد.

در واقع ما داریم مسئله هارو حل می‌کنیم با تمرکز و توجه مثبت و لذت بردن و این دقیقاً جایگاهی است که باعث ثروتمند شدن ما می‌شود. پس برای کم کردن مسئله‌ها و حل کردن مسئله‌های دنیای هستی اول وارد کاری شیم که دوسش داریم و مسئله‌های اون مسیر رو حل کنیم، یک بچه که می‌خواد راه رفتن رو یاد بگیره و یک قدم می‌ره و میوفته دوباره بلند می‌شه و ادامه می‌ده اینقدر این کارو تکرار می‌کنه و پدر و مادرش دستشو می‌گیرن و راه می‌برن، تا بالاخره راه رفتن رو یاد می‌گیره و این مسئله رو حل می‌کنه و روی پای خودش می‌ایسته و درین کتاب ما هم می‌خوام به همین سبک شمارو کمک کنیم مسائلتونو حل کنین.

کلمات کلیدی: روانشناسی مشکلات زندگی، شیوه حل مسائل زندگی، چالش های زندگی، چالش های زندگی چیست، راه و رسم زندگی، چالش چیست، مدیریت چالش های زندگی، راه هایی برای زندگی بهتر، بهترین راه زندگی، راه زندگی موفق، مشکلات زندگی، مشکلات زندگی چیست، راه حل مشکلات زندگی، انواع مشکلات زندگی، مبارزه با مشکلات زندگی،

برای دانلود کتاب شیوه حل مسائل زندگی و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.