دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب داستان بادکنک ماهی و جزر و مد

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب داستان بادکنک ماهی و جزر و مد

کتاب داستان بادکنک ماهی و جزر و مد نوشته‌ی سجال مهتا، توضیحی کودکانه در رابطه با ماهی بادکنکی است که به دلیل جزر و مد شب گذشته گیر افتاده و موجودات دریایی سعی می‌کنند با زبان ساده به او موضوع جزر و مد را توضیح داده و آرامش کنند و در نهایت به او بفهمانند که دوباره با بالا آمدن آب می‌تواند به دریا بازگردد. در این مسیر اتفاقات جالبی برای ماهی کوچولو می‌افتد.

در این داستان کودکانه به فرزند دلبر شما در رابطه با مفاهیم جزر و مد و برکه‌های مدی و همجنین اینکه ماهی بادکنکی چیست توضیح داده شده است.

کلمات کلیدی: داستان کودک، دانلود کتاب داستان کودکان، کتاب آموزشی برای کودک، دانلود کتاب کودک، کتاب کودک، کتاب داستان کودک، داستان آموزنده، داستان بچگانه، داستان مصور، داستان مصور کودکانه، دانلود pdf کتاب داستان های کودکانه، دانلود قصه های کوتاه کودکانه pdf،

برای دانلود کتاب داستان بادکنک ماهی و جزر و مد و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.