دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب آئینه سحرآمیز

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب آئینه سحرآمیز

کتاب حاضر مشتمل بر دو داستان با عناوین: "آئینه سحر آمیز" اثر "برادران گریم" و "بقچه سحرآمیز" اثر "کورنلیوس ماتیوس" با ترجمه و تدوین اسماعیل پورکاظم است که به تصاویر زیبا و مناسب آراسته شده و می‌تواند برای آگاهی دادن و سرگرم نمودن کودکان و نوجوانان فارسی زبان در زمینه آشنائی با موضوعات سحر و جادو در داستان‌ها مفید واقع گردد.

انسان‌ها همواره آمال و آرزوهایی دارند که غالباً دسترسی به آن‌ها را در حالت عادی محال می‌پندارند؛ لذا یکی از راه‌های دستیابی به آن را سحر و جادو می‌دانسته‌اند. بدین ترتیب سحر، جادو و افسون به عنوان موضوعاتی جذاب در متن داستان‌ها و قصه‌ها قرار گرفته‌اند، تا انسان‌ها با استعانت از آن‌ها بتوانند به غایت خواسته‌های خویش دست یابند. 

عامل یا وسایلی که انسان‌های قصه‌ها را در بکارگیری سحر و جادو کمک می‌کنند گاهاً : سفره جادوئی، بقچه جادوئی، قوری جادوئی، طناب جادوئی، کمد جادوئی، عصای جادوئی، لباس جادوئی، آئینه جادوئی و نظایر آن‌ها می‌باشند. 

عوامل جادوئی همواره از طریق جادوگران، ساحران، پریان و اجنه به انسان‌ها داده می‌شوند تا با در اختیار داشتن آن‌ها بتوانند به آمال و آرزوهای دست نیافتنی خویش برسند. آمالی که می‌توانند در زمره: ثروت، طلا، خانه بزرگ، همسر زیبا، سریر پادشاهی، لباس مجلل، مسافرت سریع و از این قبیل باشند. 

کلمات کلیدی: داستان برای نوجوانان، کتاب داستان برای نوجوانان، دانلود pdf کتاب داستان های کودکانه، دانلود کتاب داستان کودکانه برای اندروید، دانلود کتاب داستان کودکان به صورت pdf، داستان کودک، دانلود کتاب داستان کودکان، دانلود کتاب کودک، کتاب کودک، کتاب آئینۀ سحرآمیز، Brothers Grimm، کتاب داستان کودک، داستان بچگانه، قصه های کودکان، داستان نوجوان،

برای دانلود کتاب آئینه سحرآمیز و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.