دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب مادرانه

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب مادرانه

کتاب مادرانه مجموعه اشعار راضیه رحیمی شاعر معاصر است. او در این کتاب به درد دل مادران پرداخته و سعی نموده است تا حسرت و غصه‌های آن‌ها را مطرح کند.

در زندگی هر یک از ما، شخصی وجود دارد که هر چند در گذر ایام و در بازی روز و شب فراموشش می‌کنیم و در خاطرمان کم رنگ می‌شود اما همیشه وجود دارد و پابرجاست. او نقش مهمی دارد، شخصی که مهرش در دل همه‌ی انسان‌هاست و در همه جای دنیا کار و عملش یکی است، فردی که مرده و زنده ندارد و همیشه در کنار فرزندش است.

در بخشی از کتاب مادرانه می‌خوانیم:

سال هاست دل و جانم غم فراغ دارد
شکسته قلب من عمرى چو لاله داغ دارد
هزار مطرب و منبر، هزار جشن و عزا
نبیند چشم آن کوری که شمع و چراغ دارد
گذشت ایام عمر من ندارد روز و شب فرقی
نگشته پیر من غصه، غمم عمر کلاغ دارد
به جز چشم و دل جانت دل غم بار و خار من
نه مشتاق می و مستی است، نه هوای باغ دارد

کلمات کلیدی: شعر فارسی، مجموعه شعر، مجموعه شعر فارسی، دانلود شعر فارسی، دانلود مجموعه شعر، کتاب شعر، شعر کوتاه، شعر معاصر، دانلود pdf کتاب شعر، دانلود pdf شعر، pdf کتاب شعر،

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.