دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب اطلس رنگی نژادهای سگ

  • موضوع: کتاب‌های علمی
  • ۳۶۵ صفحه
  • فرمت: PDF
  • زبان: فارسی
  • تاریخ انتشار: ۲۸ مهر ۱۳۹۸
  • ۱۰۳۱ بازدید
کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب اطلس رنگی نژادهای سگ

کتاب اطلس رنگی نژادهای سگ در 8 فصل به توضیح منشأ و کلیاتی در مورد سگ و نژادهای آن، معرفی سگ‌های ورزشی، هاند، کار، تریر، توی، غیر ورزشی و گله است.

در بخشی از کتاب اطلس رنگی نژادهای سگ می‌خوانیم:

بلاد هاند سگی مهربان، نجیب، اشرافی، دوست داشتنی، آرام، پر محبت و دارای رفتار عالی با کودکان می‌باشد. به راحتی گوشه‌ای دراز می‌کشد و اجازه می‌دهد تا کودکان از سر و کولش بالا روند. این نژاد عاشق توجه و محبت از سوی کودکان است. بسیار پر انرژی و مستقل می‌باشد و آموزش‌هایی که به او داده می‌شود باید آرام و پیوسته باشد. گرچه سگ آرامی است ولی افکار مخصوص به خود را دارد و غالباً آن افکار را به جای دستورات صاحب خود دنبال می‌کند. هرگز نمی‌توان یک بلاد هاند را در محیط آزاد نگهداری کرد زیرا حس شکارچی بودن او همیشه خطرساز خواهد بود. حدود ۹۰ درصد بالاد هاند‌ها را نمی‌توان حتی از قلاده آزاد نمود.

کلمات کلیدی: دانستنیهای سگ، سگ نژاد، خصوصیات سگ ها، خصوصیات سگ ها، همه چیز درباره سگ ها، کتاب درباره سگ، دانلود کتاب رفتار شناسی سگ،

برای دانلود کتاب اطلس رنگی نژادهای سگ و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.