دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب حقایق شگفت انگیز علمی - جلد چهارم

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب حقایق شگفت انگیز علمی - جلد چهارم

کتاب حقایق شگفت انگیز علمی - جلد چهارم مجموعه‌ای از واقعیت‌های علمی در زمینه‌های گوناگون به صورت مصور است.

مرجع هر واقعیت علمی در زیر تصویر کتاب وجود دارد. این اثر به صورت دو زبانه‌ی انگلیسی و فارسی است و برای نوآموزان زبان انگلیسی نیز می‌تواند سودمند باشد. زمینه‌های علمی مطرح شده عبارتند از موضوعات پزشکی، مهندسی، اجتماعی، سیاسی، تاریخی و ... . با توجه به بهره‌گیری از تصاویر زیبا و جذاب، برای ارائه‌ی عمده‌ی مطالب مطرح شده در این اثر، فهم و درک آن‌ها بسیار راحت و جذاب است و برای عموم مخاطبان با هر سطحی از تحصیلات، سودمند خواهد بود.

کلمات کلیدی: کتاب مصور، حقایق عجیب علمی، مطالب علمی جالب و شگفت انگیز، نکات علمی جالب، موضوع شگفت انگیز، مطالب شگفت انگیز علمی، اطلاعات عمومی علمی، مطالب علمی جالب و کوتاه، جالب ترین مطالب علمی دنیا، دانستنی های جالب دنیا، حقایق عجیب و غریب، دانلود کتاب دانستنیهای علمی pdf، دانلود کتاب علمی،

برای دانلود کتاب حقایق شگفت انگیز علمی - جلد چهارم و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.