دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب استان شناسی آذربایجان غربی

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب استان شناسی آذربایجان غربی

کتاب استان شناسی آذربایجان غربی از دروس پایه‌ی دهم دوره‌ی دوم متوسطه محسوب می‌شود و به بررسی مباحثی از جمله جغرافیای طبیعی، جغرافیای انسانی، ویژگی‌های فرهنگی، پیشینه‌ی تاریخی، توانمندی‌ها و شکوفایی استان آذربایجان غربی پس از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران می‌پردازد.

استان آذربایجان غربی یکی از 31 استان ایران محسوب می‌شود که در منطقه‌ی آذربایجان و در شمال غربی کشور قرار گرفته است و مرکز آن شهر ارومیه می‌باشد. این استان دارای حدود 1000 کیلومتر راه اصلی و بزرگراه است که از شمالی‌ترین نقطه‌ی استان (مرز بازرگان) تا جنوبی‌ترین منطقه‌ی آن (بوکان) را به هم ارتباط می‌دهد و امکان ارتباطات زمینی مناسبی دارد. آذربایجان غربی تنها استان ایران به شمار می‌رود که با ترکیه دارای مرز مشترک است.

کلمات کلیدی: نقشه استان آذربایجان غربی pdf، آذربایجان غربی مقصدها، pdf استان شناسی دهم، استان شناسی، پایه دهم، پایه ی دهم دوره ی دوم، کتاب های پایه دهم،

برای دانلود کتاب استان شناسی آذربایجان غربی و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.