دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب چهار اشتباه رایج معماران در قیمت‌گذاری خدمات معماری و ساختمان

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب چهار اشتباه رایج معماران در قیمت‌گذاری خدمات معماری و ساختمان

کتاب چهار اشتباه رایج معماران در قیمت‌گذاری خدمات معماری و ساختمان نوشته‌ی منا تراشی، نگرش شما به مسیر شغلی‌تان را تغییر خواهد داد.

یکی از مهمترین دغدغه‌های معماران به دست آوردن درآمد بیشتر است. درآمد بیشتر به معنای آزادی عمل بیشتر در انتخاب پروژه‌های بعدی، وقت آزاد بیشتر و زندگی شادتر است.  برای اینکه درآمد بیشتری از حرفه‌‌ی معماری داشته باشید، باید بتوانید در ملاقات با کارفرما او را جذب کنید؛ در حالیکه دستمزد مناسب خود را پیشنهاد می‌دهید. 

در بخشی از کتاب چهار اشتباه رایج معماران در قیمت‌گذاری خدمات معماری و ساختمان  می‌خوانیم:

اورن کلف در پر فروش‌ترین کتاب خود نوشته است: زمانی که دو نفر در موقعیت خرید و فروش یک محصول یا خدمات قرار دارند فریم‌های آن دو با یکدیگر برخورد می‌کند.
منظور او از فریم، ابزاری است که خریدار و فروشنده برای نمایش قدرت، توانایی، اطلاعات و موقعیت خود در یک پکیج، به کار می‌گیرند.

زمانی که این فریم‌ها با یکدیگر ارتباط برقرار می‌کند، اگر فریم شما برنده باشد، کنترل موقعیت در دست شما قرار می‌گیرد و به موجب آن ایده‌های شما توسط شخص مقابل پذیرفته می‌شود.
اگر به عنوان یک فروشنده خدمات یا محصول فریم شما شکست بخورد، کارفرما حرف آخر را می‌زند و موفقیت شما تحت تاثیر عطوفت و دلسوزی او قرار می‌گیرد.

کلمات کلیدی: کسب درآمد بیشتر برای معماران، افزایش درآمد معماری، کسب درآمد از معماری، اشتباه معماری، رشته معماری، تعریف کلی معماری، مفهوم معماری،

برای دانلود کتاب چهار اشتباه رایج معماران در قیمت‌گذاری خدمات معماری و ساختمان و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.