دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب جوشکاری و لحیم‌کاری سخت با شعله گاز

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب جوشکاری و لحیم‌کاری سخت با شعله گاز

کتاب جوشکاری و لحیم‌کاری سخت با شعله گاز تألیف علی شاهدی و بهرام زارعی، از دروس پایه‌ی دهم و یازدهم دوره‌ی دوم متوسطه‌ی کاردانش محسوب می‌شود و به آموزش مباحثی از جمله توانایی پیشگیرى از حوادث و رعایت اصول و نکات ایمنى و بهداشت کار، ذوب سطحى با شعله‌ى گاز، لحیم‌کاری نرم و لحیم‌کارى تخت با شعله‌ى گاز اکسى‌استیلن می‌پردازد.

کلمات کلیدی: پایه دهم، پایه یازدهم، پایه ی دهم دوره ی دوم، پایه ی یازدهم دوره ی دوم، شاخه کاردانش، آموزش لحیم کاری pdf، انواع لحیم کاری، آموزش جوشکاری، جوشکاری با گاز، روش های جوشکاری، آموزش جوشکاری pdf، آموزش تصویری جوشکاری،

برای دانلود کتاب جوشکاری و لحیم‌کاری سخت با شعله گاز و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.