دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب یک فکر بکر

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب یک فکر بکر

کتاب یک فکر بکر نوشته‌ی رائول راقوان داستانیست کودکانه و مصور، درباره‌ی دختری به نام نیوی که برای خاموش کردن اجاق گاز فکری به ذهنش می‌رسد و...

در بخشی از کتاب یک فکر بکر می‌خوانیم:

ملاقه روی سیب زمینی‌های چیده شده روی میز می‌افتد و آن‌ها یکی یکی قل می‌خورند و با گوجه فرنگی‌ها برخورد می‌کنند، گوجه فرنگی‌ها هم به یکدیگر خورده و حرکت می‌کنند تا اینکه آخرین گوجه فرنگی قل خورده و به وردنه ضربه می‌زند. وردنه هم به دستگیره‌ی اجاق گاز فشار وارد کرده و آن را خاموش می‌کند. تمام!!

کلمات کلیدی: داستان مصور کودکانه، داستان کودک، دانلود کتاب داستان کودکان، کتاب آموزشی برای کودک، دانلود کتاب کودک، کتاب کودک، کتاب داستان کودک، داستان آموزنده، کتاب داستان یک فکر بکر، داستان بچگانه، داستان مصور، یک فکر بکر،

برای دانلود کتاب یک فکر بکر و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.