دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب چوب گلف انگلیسی

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب چوب گلف انگلیسی

کتاب چوب گلف انگلیسی مجموعه‌ای از هفت داستان کوتاه از ندا پیش یار است و اولین کتاب این نویسنده جوان به حساب می‌آید. «پنجره»، «چوب گلف انگلیسی»، «ساعت هشت و نیم»، «عکس دو نفره»، «زندگی سگی من»، «عکاسی میرزا» و «ریحان سبز» هفت داستان تشکیل‌دهنده این کتاب هستند.

در قسمتی از داستان چوب گلف انگلیسی می‌خوانیم:

این کله درشت که حالا افتاده است روی کاناپه، وسوسه‌ام می‌کرد، کرم می‌شد و می‌افتاد توی تنم. می‌خواستم بترکانمش مثل گردوهای باغ پدرم که باخته بود به او و مرا قربانی کرد تا پسش بگیرد

پنجره را باز می‌کنم. یک مشت هوای تازه هورت می‌کشم به شش‌ها. آنقدر این کار را ادامه می‌دهم تا بغضم نترکد. رو می‌کنم به زن نظافتچی: «هوا خیلی سرد شده.»

دلم می‌خواهد با یکی حرف بزنم. حتی شده درباره هوا یا چیزی شبیه به این. زن تعجب می‌کند. جارو به دست تند سری تکان می‌دهد.  ادامه می‌دهم: «تا دیروز هوا خوب بود. یهویی یخبندون شد. هواشناسی گفته بود، دو سه روز دیگه این سامانه لعنتی سرما می‌رسد این‌جا.»

کلمات کلیدی: دانلود داستان کوتاه، داستان، مجموعه داستان، مجموعه داستان چوب گلف انگلیسی، دانلود کتاب داستان،

برای دانلود کتاب چوب گلف انگلیسی و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.