دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب اهمال‌کاری چیست و چگونه بر او غلبه کنیم؟

کتاب‌های مرتبط

مشاهده همه »
کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب اهمال‌کاری چیست و چگونه بر او غلبه کنیم؟

دانلود کتاب اهمال‌کاری چیست و چگونه بر او غلبه کنیم؟ به قلم علیرضا حسن زاده به معرفی نکاتی با ارزش برای مقابله با تنبلی و اهمال‌کاری می‌پردازد.

در بخشی از کتاب اهمال کاری چیست و چگونه بر او غلبه کنیم می‌خوانیم:

خیلی وقت‌ها ما میخواهیم آثارمان یک چیز همه چیز تمام بشود و مدام در پی بهبود آن هستیم و انتشار آن را به تعویق می‌اندازیم ولی این را باید بدانیم که هیچ نویسنده‌ای از کتاب خود راضی نیست و هیچ فوتبالیستی از بازی خود ۱۰۰٪ راضی نیست و خواستار بهتر شدن بازی‌اش است همچنین باید این مسئله را بدانید که یکی از قوانین کائنات قانون تدریج است و طبق این قانون ما باید آرام آرام بهتر شویم ونه یک دفعه، بنابراین اگر دچار کامل گرایی هستید آن را کنار بگذارید و پس از رسیدن به حد متوسط (کمی بهتر از قابل قبول) اثر خود را ارائه دهید و در به روزرسانی‌های بعدی آن را بهتر و بهتر کنید.

کلمات کلیدی: دانلود رایگان کتاب غلبه بر اهمال کاری، اهمال کاری، درمان اهمال کاری، اهمال کاری pdf، تعریف اهمال کاری، معنی اهمال کاری، کتاب اهمال کاری، دانلود کتاب غلبه بر اهمال کاری، تنبلی، راهنمای درمان اهمال کاری pdf،

برای دانلود کتاب اهمال‌کاری چیست و چگونه بر او غلبه کنیم؟ و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.