دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب صوتی یک داستان مشترک

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب صوتی یک داستان مشترک

کتاب صوتی یک داستان مشترک نوشته آنتونیو گالا درباره‌ی خانواده‌ای است که می‌خواهند به سفری تابستانی بروند. داستان از زبان حیوانی خانگی روایت می‌شود.

در قسمتی از کتاب صوتی یک داستان مشترک می‌شنویم:

فکر نکنم که امروز صبح هیچ کاری بدی انجام داده باشم. به نظرم همه خیلی عصبی بودند، در حالی که جا خالی می‌دادند که به هم نخورند. توی راهروها می‌رفتند و می‌آمدند، خانم سر مادر آقا جیغ و داد می‌کرد و بچه‌ها با دست‌های پر می‌رفتند توی اتاق پدر و مادرشان، همان‌جایی که ورود من قدغن است. دختر کوچولو همان که صمیمی‌تر از همه با من است، دو و سه بار خورد به من...

 

کلمات کلیدی: دانلود کتاب صوتی یک داستان مشترک، داستان کوتاه یک داستان مشترک، کتاب گویا یک داستان مشترک، داستان کوتاه صوتی یک داستان مشترک، دانلود کتاب صوتی داستان، داستان کوتاه، دانلود داستان کوتاه صوتی، داستان صوتی کوتاه، کتاب صوتی فارسی، کتاب صوتی یک داستان مشترک،

برای دانلود کتاب صوتی یک داستان مشترک و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.