دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب نمایشنامه یک فنجان چای سرد برای دو نفر

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب نمایشنامه یک فنجان چای سرد برای دو نفر

کتاب نمایشنامه یک فنجان چای سرد برای دو نفر به قلم بهنام کشت زاده چهار پرسوناژ دارد& در فضای سیال ذهن نوشته شده و درباره‌ی رابطه‌ی بین امید و نازنین است که در دانشگاه ادبیات هم کلاسی هستند.

آن‌ها اتفاقی هم دیگر را بعد از سال‌ها ملاقات می‌کنند. امید شاعریست که سال‌هاست به دنبال چاپ مجموع شعرهای خود می‌باشد و الهام‌بخش نوشته‌های او زنش نازنین است. نازنین که سودای رفتن را در سر دارد به‌خاطر امید می‌ماند و با او ازدواج می‌کند ولی بعد از ازدواج آن‌ها همه چیز به هم می‌ریزد و رابطه آن‌ها رو به فروپاشی می‌رود.

نازنین به‌خاطر اینکه امید زندگی را رها کرده و تمام وقتش را با کتاب‌هایش می‌گذراند تصمیم به ترک امید می‌گیرد ولی امید او را به قتل می‌رساند و چون او را الهام بخش نوشته‌های خود می‌داند جسدش را در یخچال خانه نگه می‌دارد تا کتاب خود را به پایان برساند از طرفی، گویی امید هم که در زندگی به نازنین خیانت کرده قصد دارد او را ترک کند و نازنین هم او را به قتل می‌رساند و چون نمی‌تواند او را رها کند جسدش را در یخچال خانه نگه داشته است و تصمیم می‌گیرد که خاطرات خود و امید را بنویسد و چاپ کند و در شرایطی که زمان گویی معنای خود را از دست داده هردوی آن‌ها در یک دایره از وقایع زندگی خود زندانی شده‌اند. زمانی که هر دو کتاب آماده چاپ می‌شود هیچ‌کدام از آن‌ها دیگری را رها نمی‌کند و همچنان زندانی در ذهن خود باقی می‌مانند.

کلمات کلیدی: نمایشنامه، نمایش نامه، نمایش کوتاه، تئاتر،

برای دانلود کتاب نمایشنامه یک فنجان چای سرد برای دو نفر و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.