دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب زنبیل سرخ (دادنامه حمید بقایی برای دادگاه علنی)

کتاب‌های مرتبط

مشاهده همه »
کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب زنبیل سرخ (دادنامه حمید بقایی برای دادگاه علنی)

کتاب زنبیل سرخ (دادنامه حمید بقایی برای دادگاه علنی) به قلم فاطمه سادات بخشایش، سخنان، عملکردها و دفاعیات حمید بقایی را از زبان خودش و نزدیکانش در جریان دادگاه‌هایش بازگو می‌کند.

حمیدبقایی، مشاور و معاون و دستیار و هم‌فکر و هم‌سنگر محمود احمدی‌نژاد با یک زنبیل قرمز پر از سوراخ و چند پوشه آبی که درونش گذاشته بود برای شرکت در جلسه دادگاه به میدان ارگ تهران رفت؛ آنجا، بیخ گوش کاخ گلستان که هم نمادی از تاریخی بودن یک شهر است و هم نمادی از تاریخی سیاسی، در چندقدمی بازار کهنسال تهران و زیر سایه کاخ دادگستری، دیروز ما زنبیلی قرمز را دیدیم که سیاست می‌برد؛ در گردهمایی نشانه‌های تاریخی و سیاسی و اقتصادی شهر ما، و شاید روزگار ما.

آن‌چه در زنبیل بود، پرونده و دفاعیه نبود؛ در اصل، او سیاست را ریخته بود در آن زنبیل قرمز و داشت با خودش می‌برد به دادگاه. همراهش، علی‌اکبر جوانفکر هم بود و روح محمود احمدی‌نژاد شاید در کالبد این دو، ظهوری هزارباره داشت. در چهره‌هایشان معجونی از سرکشی و مظلومیت را توامان می‌شد دید و زنبیل قرمز، ترجیع‌بند تصاویر آن‌ها بود. زنبیل، یک نشانه بود و نشانه را، اگرچه نشانه‌شناس‌ها باید تفسیر کنند، اما واقعیت آن بود که این نشانه را هر ناظری می‌توانست به تحلیل و تفسیر بکشد.

در کتاب زنبیل سرخ می‌خوانیم:

کشف مهم اطلاعات سپاه: یک دستگاه ریسیور ماهواره!

چرا النگوی دختر 2 ساله‌ام را بردید؟! چرا اتاق‌های خانه‌ام را پلمپ کردید؟!

آیا اتهام نادرست اختلاس جمعاً 300 میلیون تومان پاداش به شانزده نفر از اعضای دولت دهم مستلزم بازداشت موقت آن هم در زندان انفرادی اطلاعات سپاه بوده و مجوز قانونی و شرعی برای تفتیش و ورود به منزلم در شب، توسط بیش از 10 نفر در دو مرحله بازرسی بدون حضور اینجانب و یا وکیل قانونی‌ام تلقی می‌شود؟! آیا نباید در اولویت اول روشن شود که ضابط غیر‌قانونی چه منظوری را از این اقدامات غیر‌قانونی و ظلم به شهروندان کشور دنبال می‌کرده است؟!

ضبط النگوی دختر 2 ساله، وسایل بازی کودک 10 ساله، کامپیوتر نوجوان دانش آموز، مجسمه گچی تزئینی، کارت حقوق و دسته چک کارمندی همسرم، کارت طرح ترافیک، رسیور ماهواره و ده‌ها مورد از این دست که توسط عوامل اطلاعات سپاه به اصطلاح کشف و ضبط شده‌اند چه ارتباطی با اتهام داشته است؟ و چه انطباقی با وظایف ذاتی آن‌ها داشته و اصولاً بازپرس بر اساس کدام قانون چنین اجازه‌ای داده است؟

جالب است بدانید که رسیور ماهواره و چند عدد شوکر که در سال 88 توسط محافظین به اینجانب داده شده و در انبار منزلم بوده توسط عوامل اطلاعات سپاه به عنوان "کشفی مهم" در کیفرخواست دادستانی ذکر شده است!

در گزارش عوامل اطلاعات سپاه اشاره شده در منزل بقایی مقدار زیاد پارچه، کت و شلوار، کاغذ و خودکار وجود داشته است! این‌ها چه ربطی به موضوع داشته است؟! همین بلا را بر سر محل کارم نیز آورده‌اند. لوازم معمولی و شخصی کارکنان را ضبط کردند، ساختمان را به مدت 8 ماه پلمپ نمودند.

کلمات کلیدی: رنبیل سرخ حمید بقایی، حمید بقایی با زنبیل قرمز، ماجرای زنبیل بقایی، بقایی زنبیل قرمز، زنبیل بقایی، حمید بقایی کیست، حمید بقایی در زندان، دادگاه بقایی، اختلاس حمید بقایی، اتهامات حمید بقایی، بقایی در دادگاه، دلیل بازداشت حمید بقایی، سیاست ایران، زنبیل سرخ، حمید بقایی، زندگی حمید بقایی،

برای دانلود کتاب زنبیل سرخ (دادنامه حمید بقایی برای دادگاه علنی) و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.