دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب روشنى مهتاب

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب روشنى مهتاب

مهدی خدامیان آرانی در کتاب روشنى مهتاب به سوالاتی که درباره‌ی حضرت فاطمه در بین جوانان مطرح شده، پاسخ می‌دهد.

آن شب، سؤال مهمّى را از من پرسیدى، سؤالى که مرا به فکر وا داشت. تو رو به من کردى و گفتى: بهترین سرمایه‌اى که خدا به تو داده است، چیست؟ من مى‌خواهم همان را از خدا طلب کنم.

نمى‌دانم سکوت من چقدر طول کشید، به من نگاه مى‌کردى، در فکر بودم. من باید حقیقت را به تو مى‌گفتم، این شرط رفاقت بود.

جواب را یافتم، سرم را بالا گرفتم و گفتم: «عشق فاطمه (س)، بهترین سرمایه من است. خدا هر چه را از من مى‌خواهد بگیرد، بگیرد، امّا این عشق را هرگز از من نگیرد!».

چند شب از رفتن تو گذشت، خبردار شدم که عدّه‌اى در مورد شهادت فاطمه (س) سؤال‌هایى را مطرح کرده‌اند و این گونه خواسته‌اند شهادت آن حضرت را انکار کنند.

قلم را در دست گرفتم، مى‌خواستم از مظلومیّت فاطمه (س) دفاع کنم، باید مطالعه و تحقیق مى کردم، باید مى‌نوشتم، آرى! همان سرمایه‌اى که خدا در قلبم قرار داده بود، راه را برایم آسان نمود و به راستى چه شکوهى دارد این نوشتن براى فاطمه (س)!

کلمات کلیدی: حضرت فاطمه، اهل البیت، سخنان حضرت زهرا، زندگی حضرت فاطمه، داستان شهادت زهرا، رحلت حضرت فاطمه، شهادت حضرت فاطمه، حضرت زهرا، مظلومیت حضرت زهرا، اهل البیت،

برای دانلود کتاب روشنى مهتاب و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.