دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب راهنمای معلم انگلیسی

کتاب‌های مرتبط

مشاهده همه »
کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب راهنمای معلم انگلیسی

کتاب راهنمای معلم انگلیسیبا هدف آشنایی دبیران محترم درس زبان انگلیسی با اهداف و شیوۀ تدریس کتاب مذکور تنظیم گردیده است.

این کتاب هم در سه فصل کلی تنظیم گردیده که هر فصل متناظر با یکی از فصول کتاب درسی است و علاوه بر ارائه روش تدریس دقیق و مفصّل هر یک از بخش‌های کتاب درسی، مواردی همچون منطق حاکم بر هر بخش از کتاب، جدول پیشنهادی زمان‌بندی آموزش، فعالیت‌های پیشنهادی برای غنی‌سازی روند تدریس و هم‌چنین متن بخش‌های صوتی موجود در کتاب درسی را شامل می‌شود.

این کتاب در سه فصل کلی با عناوین زیر تألیف گردیده است:

1- Understanding People

2- A Healthy Lifestyle

3- Art and Culture

همان طور که از مضمون این فصول سه گانه برمی‌آید، تأکید و تمرکز محتوایی این کتاب بر حوزه روابط بین فردی در سطح اجتماع قرار گرفته است و حیطه مطالب در ادامه مسیر کتاب‌های پیشین، رشد محتوایی و زبانی یافته است.

کلمات کلیدی: آموزش زبان، آموزش زبان انگلیسی، کتاب آموزش زبان انگلیسی، راهنمای تدریس، دوره دوم آموزش متوسطه،

برای دانلود کتاب راهنمای معلم انگلیسی و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.