دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

دانلود رایگان PDF مجله نقد فیلم سوگنو - شماره اول

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی مجله نقد فیلم سوگنو - شماره اول

اولین شماره از مجله نقد فیلم سوگنو منتشر شد.

سوگنو یک پایگاه تحلیلی سینما است که از مهرماه 1396 فعالیت خود را در حوضه نقد فیلم و سریال شروع کرده و هر دو هفته ‌یک‌بار نقدها و سایر مقالات تحلیلی سایت را در قالب یک مجله الکترونیک منتشر می‌کند. این دو‌هفته نامه الکترونیک اولین شماره خود را در هفته اول آذر 1396 در سایت مجموعه زندگی و کتابخانه‌های الکترونیک منتشر می‌کند.

در اولین شماره مجله سینمایی سوگنو، به نقد و بررسی 5 فیلم سینمایی، از بین فیلم‌های سینمایی روز خواهیم پرداخت. در شماره‌های آینده به بررسی آخرین فیلم‌های روز سینمای ایران و جهان می‌پردازیم.

فیلم‌هایی که نقد و بررسی آن‌ها در این شماره از مجله انجام شده است عبارتند از: Wonder Woman - زن شگفت‌انگیز، Every Thing, Every Thing - همه‌چیز، همه‌چیز، Baywatch - گارد ساحلی، Rough Night - شب سخت و Capitan Underpants - کاپیتان شلواری.

کلمات کلیدی: مجله سوگنو، نقد فیلم، مجله نقد سینما، نقد سینما، مجله نقد فیلم، دانلود مجله سینمایی،

برای دسترسی قانونی و آسان به بیش از ۵۰،۰۰۰ کتاب الکترونیک و کتاب صوتی فارسی اپلیکیشن کتابراه را، رایگان نصب کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.