دسته‌بندی کتاب‌ها
ارسال کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب صوتی دست‌های بوریس چرنفسکی

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب صوتی دست‌های بوریس چرنفسکی

کتاب صوتی دست‌های بوریس چرنفسکی اثر جین یولن نویسنده و شاعر آمریکایی، که تاکنون بیش از ۳۵۰ عنوان کتاب برای کودکان و بزرگسالان منتشر کرده و برنده سیزده جایزه ادبی معتبر بین‌المللی شده است که مدال کالدکوت، دو جایزه کریستوفر تعدادی از آن هاست. این نویسنده پرکار، که مطبوعات لقب هانس کریستین اندرسون آمریکا را به او داده‌اند، ۶ دکترای افتخاری از دانشگاه‌های مختلف دارد. یولن نخستین بار با کتاب «پرنده السا» که داستانی درمورد دختری یتیم اهل بوستون بود، به شهرت رسید.

در قسمتی از کتاب صوتی دست‌های بوریس چرنفسکی می‌شنویم:

بوریس چرنفسکی پسر چرنفسکی‌های شهیر پرنده و برادرزاده دومین ژانگولر بزرگ کهکشان، کج و کوله از خواب بیدار شد به عبارتی پای چپ و راستش در مراسم صبحگاه لنگ میزد پای بوریس کنار تخت خواب بود و...
 

کلمات کلیدی: داستان کوتاه صوتی دست‌ های بوریس چرنفسکی، کتاب صوتی دست‌ های بوریس چرنفسکی، داستان کوتاه دست‌ های بوریس چرنفسکی، کتاب گویا دست‌ های بوریس چرنفسکی، دانلود کتاب صوتی دست‌ های بوریس چرنفسکی،

برای دانلود کتاب صوتی دست‌های بوریس چرنفسکی و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب و کتاب صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.