دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب صوتی سرقت از قنادی

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب صوتی سرقت از قنادی

کتاب صوتی سرقت از قنادی نوشته ایتالو کالوینو (۱۹۲۳- ۱۹۸۵) نویسنده رمان و داستان کوتاه ایتالیایی است. وی سبک ادبی خاص خود را داشت که می‌توان آن را سورئال یا پست‌مدرن توصیف کرد. ایتالو کالوینو را یکی از مهم‌ترین نویسندگان ایتالیایی قرن بیستم می‌دانند. این کتاب از مجموعه کلاغ آخر از همه می‌رسد برگرفته شده است.

در قسمتی از کتاب صوتی سرقت از قنادی می‌شنویم:

دریتو سر قرار که رسید مدتی بود که دیگران انتظارش را می‌کشیدند. بامبیرو و اورا اورا هردو بودند. چنان سکوتی حکم‌فرما بود که حتی می‌شد از خیابان صدای زنگ خانه‌ها را شنید. صدای دو ضربه به گوش رسید اگر می‌خواستند قبل از سپیده دم به کارشان برسند باید عجله می‌کردند... دریتو گفت: بریم، پرسیدم کجا بریم... دریتو از آن آدم‌های است که هرگز در مورد کاری که می‌خواهند انجام دهند توضیح نمی‌دادند.

 

کلمات کلیدی: کتاب صوتی سرقت از قنادی، داستان کوتاه سرقت از قنادی، کتاب گویا سرقت از قنادی، داستان صوتی کوتاه سرقت از قنادی، داستان سرقت از قنادی، دانلود کتاب صوتی ایتالو کالینی، دانلود کتاب صوتی داستان،

برای دانلود کتاب صوتی سرقت از قنادی و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.