دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب از این دست‌ها و چند مواجهه

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب از این دست‌ها و چند مواجهه

کتاب از این‌ دست‌ها و چند مواجهه به قلم علی اسداللهی به تحریر در آمده است. دست تقلایی است از رویارویی با موقعیتی عارض‌شده بر انسان. دست از شکل افتاده، دست بی‌شکل، دست بی‌گزند مانده و دستی محو شده، همان‌قدر که نشانه‌ی یک وضعیت می‌شوند، خود شمایلی از غیاب نیز هستند. غیابِ یک جهانِ دگرگون. در این مجموعه سعی کرده‌ام با احضار کردن دست‌ها در تصاویر به کلیتی منسجم از موقعیتی انسانی دست یابم. دست‌ها بازمانده‌ی مواجهه با تاریخی هستند که بر بدن‌ها رفته است. هر دست علاوه بر بدن گوشتیِ خویش، عضوی است از کلیتِ یک پیکره‌ی هیولایی. پیکره‌ی یک وضعیت، یک جهان: پیکره‌ی قدرت. دستان چیره و دستان مغلوب. دستان سرکوبگر و دستان سرکوب‌شده. دستان پیروز و دستان بازنده. دستان حاضر و دستان غایب. دستانِ مرکز و دستان حاشیه. دستان زندگی و دستان مرگ. دستانی که بستر رویاهای جهانی بهترند و دستانی که تجسد تباهی یک تاریخ‌اند.

کلمات کلیدی: فلسفه زندگی، دست های مختلف، دست پینه بسته، دست های مختلف مردم، دست های گشوده، انواع دست،

برای دانلود کتاب از این دست‌ها و چند مواجهه و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.