دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب صوتی خانه ساحلی ما

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب صوتی خانه ساحلی ما

کتاب صوتی خانه ساحلی ما زندگی‌نگاره‌ای از دیوید سداریس نویسنده، طنز پرداز و برنامه‌ساز مشهور رادیو در آمریکا است. سداریس عمده شهرتش را مدیون داستان‌های کوتاه از زندگی شخصی خویش است که ماهیتی فکاهی و طعنه‌آمیز دارند و نویسنده در آنها به تفسیر مسائل اجتماعی می‌پردازد.

در قسمتی از کتاب صوتی خانه ساحلی ما می‌شنویم:

توی خشک‌شویی با مادرم پشت زن غریبه‌ای ایستاده بودیم. به قول مادرم روی هم رفته خوش قیافه بود. زن یک پیراهن نخی راحت مناسب فصل پوشیده بود که طرح گل‌های بزرگ کوکب داشت. کفش هایش با گلبرگ گل‌ها ست بودن، کیف دستی هم که به شانه‌ای آویخته بود با راه‌های سیاه و زرد همانند زنبوری عسل تنبل بود که بین گل‌ها حرکت می‌کند...

 

کلمات کلیدی: کتاب صوتی خانه ساحلی ما، داستان کوتاه خانه ساحلی ما، کتاب گویا خانه ساحلی ما، داستان صوتی کوتاه خانه ساحلی ما، زندگی نگاره دیوید سداریس،

برای دانلود کتاب صوتی خانه ساحلی ما و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.