دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب صوتی بابک خرمدین

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب صوتی بابک خرمدین

امیرحسین خنجی در کتاب صوتی بابک خرمدین، به بررسی دلاوری‌ها و پایداری‌های سرسختانه‌ی وی می‌پردازد.

در میان مردان بزرگ و برجسته‌ای که با جنبش‌ها و مبارزات سخت و دامنه‌دار خود، نمودار روشنی از امواج نهضت‌های ضد استبدادی و ضد استعماری در ایران بوده‌اند، نام بابک خرمدین جایگاه رفیعی را به خود اختصاص داده است. 

خرم دینان یا خردیه نام فرقه‌ای است که بعد از قتل ابومسلم بنای مخالفت را با خلفای عباسی در بلاد غربی و شمال غربی ایران مخصوصا در آذربایجان گذاشتند.

کلمات کلیدی: کتاب صوتی، دانلود کتاب صوتی، دانلود کتاب صوتی تاریخی، کتاب صوتی بابک خرمدین، بابک خرمدین که بود، سخنان بابک خرمدین، زندگی نامه بابک خرمدین pdf، دانلود کتاب حماسه بابک خرمدین pdf،

برای دانلود کتاب صوتی بابک خرمدین و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.